Najbolji u redovima Zaboka ponovno je bio Jure Gunjina koji je upisao 19 koševa, uz 7 skokova i 4 asistencije

Iako je Furnir pružio odličan otpor, Zabok je na kraju zasluženo slavio s devet koševa viška 84:75 u vrlo zanimljivoj utakmici 11. kola HT Premijer lige, koja je prelomljena na stranu domaćina tek u posljednjih pet minuta.

Nakon trice Mandalinića na ulasku u 13. minutu gosti prvi puta imaju dvoznamenkasto vodstvo (18:30). Vulić zove minutu odmora, Zabok odgovora serijom od 9:0 uz dvije trice Vručinića i jednu Gunjine i za nepunu minutu i pol približio se na tri koša minusa (27:30), a na veliki odmor otišlo se rezultatom 39:41. Mandalinić je nakon dvije četvrtine na kontu imao 17 koševa.